Portal Randkowy Badoo, czy warto?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka miłości w internecie. Wpływ na tę tendencję ma przede wszystkim fakt, iż nie dysponujemy tak dużą ilością wolnego czasu, aby móc pozwolić swoją na inną formę randkowania. Oczywiście, jeżeli chodzi o randki przez internet to jest to kwestia sporna, gdyż wielu jest zwolenników, jak również przeciwników. Z pewnością można śmiało stwierdzić, iż jest to duże udogodnienie, gdyż zaoszczędzamy dużą ilość wolnego czasu, a podejmować rozmowę możemy nawet z wieloma osobami na raz, które nas zainteresowały.

Czym jest Badoo?

Badoo to nic innego, jak portal randkowy stworzony z myślą o osobach, które zarówno poszukują idealnego partnera dla siebie, ale również dla takich, którzy szukają rozmówcy, bądź przyjaciela albo przyjaciółki na niezobowiązujące spotkanie. Badoo, jako platforma randkowa działa już wielu lat. Platforma ta powstała dokładnie w 2008 roku i wciąż udoskonala swoje funkcje, zdobywając coraz więcej użytkowników na całym świecie. W związku z czym portal ten obecnie daje nam możliwość rozmowy nie tylko z osobami z naszej okolicy, ale także z osobami z Japonii, Nowego Jorku, czy Barcelony.

Czy umówienie się na randkę z Badoo jest możliwe?

Jak najbardziej tak, umówienie się na randkę przez Badoo jest jak najbardziej możliwe. Aczkolwiek wszystko zależy od tego, czego dana osoba poszukuje. Warto więc skrupulatnie przeczytać opis danej osoby, którą jesteśmy zainteresowani. Badoo bowiem daje swoim użytkownikom możliwość określenia, jakiej osoby szukają, w jakim celu, jak również w jakim przedziale wiekowym. Oprócz tego użytkownik ma możliwość określenia swojego wzrostu, koloru oczu, wieku, a nawet tego, czy mieszka sam, czy z kimś. Jest to więc z pewnością ciekawa platforma, aczkolwiek należy pamiętać, iż na tego typu portalach, tak jak na każdym innym, znaleźć możemy różnych ludzi. I dopóki się z daną osobą nie spotkamy na żywo, warto od razu nie eksponować całego naszego życia, gdyż tak de facto nie mamy pewności czy osoba, z którą rozmawiamy online, jest rzeczywiście tą osobą, za którą się podaje. Na szczęście Badoo w 2018 roku wprowadziło możliwość wykonania video rozmów, co daje nam większą szansę sprawdzić, czy dana osoba nie podaje za kogoś innego. Inne portale randkowe tej funkcji dla swoich użytkowników jeszcze nie wprowadziło.

Jakie są główne cechy portalu randkowego Badoo?

Do głównych cech portalu randkowego Badoo należy zaliczyć przede wszystkim takie kwestie, jak:

  • możliwość wykonania video rozmowy z osobą, która nas interesuje
  • możliwość oglądania i wykonywania transmisji na żywo
  • po tygodniowym okresie bycia użytkownikiem otrzymujemy dożywotnio bezpłatną wersję “premium”
  • możliwość zablokowania opcji widoczności, co oznacza, iż wchodząc na profil danej osoby, ona o tym nie będzie informowana
  • wielu ciekawych użytkowników
  • możliwość rozmowy z ludźmi z całego świata