Kuć żelazo puki gorące, czyli jak poderwać chłopaka

Spis treści

Czy kobieta powinna wykonać pierwszy krok w stronę mężczyzny? Czy to nie do nich należy ten pierwszy krok? Otóż żyjemy w XXI wieku, nie ma już rycerzy na białym koniu, mężczyźni stają się nieśmiali, zakompleksieni, nie wykonują żadnych kroków w stronę kobiety. Czy więc ona powinna wziąć sprawy w swoje ręce? Oczywiście, że warto popróbować, niektórzy są po prostu zbyt nieśmiali, by zacząć bliższą znajomość, a nawet jeśli coś nie wypali to nie będziesz sobie pluła w brodę, że nic nie zrobiłaś. Jak więc poderwać faceta?

Co możesz zrobić

Po pierwsze nie można mu się przesadnie narzucać. Nie możesz pokazać, że Ci bardzo zależy, przynajmniej na początku. Zachowaj więc chłodny dystans. Najpierw musisz wybadać grunt, czy dany chłopak ma dziewczynę, czym się interesuje, gdzie mieszka. Jeśli macie wspólne zainteresowania to możesz zaprosić go, byście zrobili coś razem. Jeśli nie macie zbyt wiele wspólnego to nic, zawsze możesz się doszkolić w jakiejś dziedzinie lub poprosić, aby coś Ci pokazał bo wydaje Ci się to bardzo ciekawe. Jeśli mieszkacie blisko zaproponuj, by pomógł Ci coś zrobić. Faceci bardzo lubią, gdy kobiety proszą ich o pomoc. Mogą wówczas wykazać się swoją męskością. Możesz też zaproponować, by dołączył do Ciebie i Twoich znajomych podczas jakiejś imprezy.

Nie pisz do niego zbyt często, lepiej prowokuj spotkania twarzą w twarz. Podczas spotkań łatwiej poznacie swoje charaktery i uniknięcie niekomfortowych sytuacji wynikających tylko z relacji na odległość. Nie pisz mu o swoich byłych, nie marudź i nie okazuj zbytnich uczuć. Pisz tylko konkrety, na przykład takie, które dotyczą miejsca, czy godziny spotkania.

Podczas spotkań nie zapomnij o uśmiechu, jest on niezwykle ważny. Śmiej się i żartuj, to wprowadzi luźną atmosferę. Ludzie pozytywni i uśmiechnięci zawsze szybciej zyskują czyjąś sympatię. Żaden chłopak nie chcę mieć dziewczyny, która wiecznie ma “kozy w nosie”, narzeka i marudzi. Chcą kobiet naturalnych, prawdziwych i spontanicznych. Przy których dobrze się czują i mogą o wszystkim porozmawiać. Staraj się utrzymywać kontakt wzrokowy.

Pamiętaj też by dobrze wyglądać. Nie da się oszukać, faceci są wzrokowcami i zawsze w pierwszej kolejności oceniają Cię pod względem wizualnym. Nie musisz się jednak martwić, jeśli nie jesteś perfekcyjna. Każdy z nas ma jakieś wady, pamiętaj by po prostu dobrze czuć się w swojej skórze. Bądź sobą, śmiej się ze swoich niedoskonałości, jednocześnie dbając o higienę. Gdy wykonujesz makijaż nie przesadzaj, mimo wszystko faceci szukający kobiety na stałe wolą by były one skromne, ale zadbane.

Życzę Ci powodzenia, głowa do góry i do przodu.